ÜRÜN ARA
line-ok
Dil Seçin
line-ok
info@akfix.com (for export) / bilgi@akfix.com
+ 90 212 771 13 77
line-ok

Zorlu Etiket Kalıntıları Nasıl Çıkarılır?

ANASAYFA BLOG Zorlu Etiket Kalıntıları Nasıl Çıkarılır?

İster evimizde ister arabamızda olsun etiket kalıntıları günlük hayatta sıklıkla karşımıza çıkıyor. Etiketlerden kalan yapışkanları çıkarmak oldukça zor olabiliyor. Etiket yapışkanlarından kurtulmak için türlü yöntemler var, ancak bunlar hızlı, kolay ve etkili bir çözüm sağlamıyor. 


Bu lekelere zaman içinde havadaki toz ve pislikler yapışarak çirkin bir görüntü oluşturuyor. Cam kavanozlardan pencerelere, mobilyalardan kıyafetlere, metalden ahşaba, plastikten deriye kadar tüm yüzeylerdeki etiket kalıntılarını hızlı, kolay ve pratik bir şekilde çıkarmak mümkün. Akfix A104 Etiket Sökücü ile bu tarz lekelerden kısa süre içerisinde iz bırakmadan kurtulabilirsiniz.
 

A104 Etiket Sökücü

Etiket Sökücü Her Eve ve Ofise Lazım

Akfix A104 Etiket Sökücü evinizde, aracınızda, iş yerinizde kısacası her yerde pratik bir yardımcınız olacak. Etiket Sökücü Sprey doğrudan etiketlerin yapıştırıcı kısmına nüfuz eder. Hızlı bir şekilde farklı yüzeylerden yapışkan kalıntıyı çıkarır. Her zaman el altında bulundurulması gereken akıllı ve pratik bir yardımcıdır.

A104 Etiket Sökücü

Etiket Sökücü Nerelerde Kullanılır?

Akfix A104, etiket kalıntılarını sökebilmek için doğal portakal yağından formülize edilmiştir. PVC ve Alüminyum pencereler, deri, kumaş, boyalı yüzeyler, plastik, metal ve ahşap gibi birçok yüzeyde güvenle kullanılır. Gözenekli yüzeylerde kullanılabildiği gibi cam gibi gözeneksiz yüzeylerde de rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca boya kalemi, ruj, bant kalıntıları ve oto tampon çıkartmalarını çıkarmak için de kullanıma uygundur.
 

A104 Etiket Sökücü

Etiket Sökücü Nasıl Kullanılır?

Akfix A104 Etiket Sökücünün kullanımı da son derece basittir. Ürün tenekesi kısa bir süre çalkalanır. Etiketin veya kalıntının üzerine ~10 cm mesafeden dikkatlice sıkılır. Ortalama 5 dakika bekledikten sonra etiketi yüzeyden sökebilirsiniz. Etiket Sökücü cilde zarar verebilecek kimyasallar ihtiva etmediği için etiket ve kalıntıları elle kolaylıkla sökülebilir. Zorlu vakalarda etiket sökücüyü birden fazla kez uygulamak gerekebilir. Kalıntılar yüzeyden temizlendikten sonra temiz bir bez ile yüzey silinir. Ürünün hoş bir narenciye kokusuna sahip olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Etiketler : Akfix A104 Etiket Sökücü, Akfix A104, Etiket Sökücü

Blog Kategorileri Etiketler
Akfix A104 Etiket Sökücü Akfix A104 Etiket Sökücü Thermcoat Prefabrik yapılarda ısı nem ve ses yalıtım thermcoat yalıtım köpüğü sprey pu köpükleri Isı Yalıtımı Themcoat ses yalıtımı ısı ve ses izolasyonu sprey yalıtım köpükleri ısı ve ses yalıtımı sprey köpükleri ısı nem ve ses yalıtımı DIY Çözümler Akfix 705 Hızlı Yapıştırıcı Akfix Siyah Sprey Boya Akfix Sprey Boya Duvar Rafı Thermcoat yalıtım köpüğü çatı yalıtım sprey yalıtım köpüğü çatı yalıtımı nasıl yapılır DIY çözümler Akfix süper japon yapıştırıcısı 702LV Süper japon yapıştrıcısı Thermcoat Isı yalıtımı izolasyon sprey köpük 2 komponentli sprey köpük bölme duvar izolasyonu Çatı yalıtımı tavan arası yalıtımı EPS panel XPS panel Taş yünü cam yünü çatı şiltesi izotüp akustik izolasyon ses yalıtımı akustik panel Ms Sealant Ms Adhesive Hybrid Sealant Hybrid Adhesive Ms High Tack MS Clear Ms Universal Initial tack Initial Tack Adhesive High Tack Adhesive Standart silikon anti küf silikonu ve beyaz silikon renkli silikon oto silikonu akvaryum silikonu cam silikonu ısıya dayanıklı silikon inşaat silikonu kapı ve pencere silikonu Akrilik Mastik Silikonize akrilik mastik mastik macun Kapı pencere köpüğü inşaat köpüğü Montaj köpüğü genleşen köpük boşluk doldurma Kapı ve pencere izolasyonu boşluk doldurma köpüğü window assembling foam heat insulation foam sound isolation foam gap filling. Ahşap yapıştırıcı Ahşap yapıştırıcı nedir? Ahşap yapıştırıcı çeşitleri Ahşap yapıştırıcı nasıl kullanılır? PVA yapıştırıcı Epoksi yapıştırıcı Hızlı yapıştırıcı Poliüretan yapıştırıcılar Ahşap tutkalı Deniz tutkalı Pedestal adhesive Poliüretan mastik Silikon mastik Derz dolgu Mastik nedir? Sızdırmazlık amaçlı poliüretan mastikler Yapıştırma amaçlı poliüretan mastikler 705 hızlı yapıştırıcı MDF kit yapıştırıcı MDF kit MDF kit nedir? MDF kit nasıl kullanılır?
Son Eklenenler
07.07.2021 Zorlu Etiket Kalıntıları Nasıl Çıkarılır?
04.06.2021 Prefabrik ve Ahşap Yapılarda Isı, Nem Ve Ses Yalıtımı
04.06.2021 Pratik ve Ekonomik Isı Yalıtımı Nasıl Yapılır?
02.06.2021 Dondurma Çubuklarından Duvar Rafı Nasıl Yapılır?
19.11.2020 Çatı yalıtımı nasıl yapılır?
02.10.2020 Kağıt Fenerden Dekoratif Süs Nasıl Yapılır?
14.05.2020 Sprey Poliüretan Köpük (Yalıtım Köpüğü) Nedir?
13.04.2020 MS Hibrit Mastik Nedir? Nerede Kullanılır?
03.12.2019 Silikon Mastik ve Akrilik Mastik Nedir? Nerede ve Nasıl Kullanılır?
12.11.2019 Poliüretan Köpük Nedir? Nerelerde ve Nasıl Kullanılır?
30.09.2019 Ahşap Yapıştırıcı Nedir? Çeşitleri Nelerdir? Nerede ve Nasıl Kullanılır?
24.07.2019 Poliüretan Mastik Nedir? Nerede ve Nasıl Kullanılır?
24.07.2019 Hızlı Yapıştırıcı, Mdf Kit Nedir? Nerede Kullanılır? Nasıl Kullanılır?
Mastik Sarfiyat Hesaplama
line-ok
Genişlik (mm) Derinlik (mm) Uzunluk (mm) Ürün Ambalaj Tipi