ÜRÜN ARA
line-ok
Dil Seçin
line-ok
info@akfix.com (for export) / bilgi@akfix.com
+ 90 212 771 13 77
line-ok

BLOG

ANASAYFA BLOG
blogs

Zorlu Etiket Kalıntıları Nasıl Çıkarılır?

İster evimizde ister arabamızda olsun etiket kalıntıları günlük hayatta sıklıkla karşımıza çıkıyor. Etiketlerden kalan yapışkanları çıkarmak oldukça zor olabiliyor.

Etiketler : Akfix A104 Etiket Sökücü, Akfix A104, Etiket Sökücü

blogs

Prefabrik ve Ahşap Yapılarda Isı, Nem Ve Ses Yalıtımı

Prefabrik ve ahşap yapılarda yalıtım sistemleri uygulanmasının çok zor olacağı, gerekli enerji tasarrufunun sağlanamayacağı gibi genel bir tüketici ön yargısı mevcuttur.

Etiketler : Thermcoat, Prefabrik yapılarda ısı nem ve ses yalıtım, thermcoat yalıtım köpüğü, sprey pu köpükleri,

blogs

Pratik ve Ekonomik Isı Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Dünya enerji kaynaklarının %40’dan fazlası, ısıtma ve soğutma gibi basit olarak algıladığımız insani ihtiyaçlarımız için kullanılmaktadır. Isı yalıtımı lüks bir tercih değil, konforlu bir yaşam için temel ihtiyaçtır.

Etiketler : Isı Yalıtımı, Themcoat, ses yalıtımı, ısı ve ses izolasyonu, sprey yalıtım köpükleri, ısı ve ses yalıtımı sprey köpükleri, ısı, nem ve ses yalıtımı

blogs

Dondurma Çubuklarından Duvar Rafı Nasıl Yapılır?

Akfix’le #DIYçözümler serimizde kendin yap fikirlerini paylaşmaya devam ediyoruz. Sosyal medya hesaplarımızdan yayınladığımız Dondurma Çubuklarından Duvar Rafı Yapımının detaylı anlatımına buradan ulaşabilirsiniz...

Etiketler : DIY Çözümler, Akfix 705 Hızlı Yapıştırıcı, Akfix Siyah Sprey Boya, Akfix Sprey Boya, Duvar Rafı

blogs

Çatı yalıtımı nasıl yapılır?

Yapılarda çatılardan kaynaklı ısı kayıplarını engellemek için çeşitli yalıtım malzemeleri ile yapılan işlemlere çatı yalıtımı denilmektedir. Doğru uygulanan çatı yalıtımı evinizin yazın serin kışın sıcak olmasını sağlar.

Etiketler : Thermcoat, yalıtım köpüğü, çatı yalıtım, sprey yalıtım köpüğü, çatı yalıtımı nasıl yapılır,

blogs

Kağıt Fenerden Dekoratif Süs Nasıl Yapılır?

Akfix’le #DIYçözümler serisiyle kendin yap fikirleri paylaşmaya devam ediyoruz. Sosyal medya hesaplarımızdan yayınladığımız DIY Çözümler serisini bloğumuza taşıyoruz.

Etiketler : DIY çözümler, Akfix süper japon yapıştırıcısı, 702LV Süper japon yapıştrıcısı

blogs

Sprey Poliüretan Köpük (Yalıtım Köpüğü) Nedir?

Sprey Poliüretan Köpük, poliüretan esaslı, özel uygulama aparatı sayesinde yüzeylere sıkılarak uygulanabilen, çok nitelikli bir ısı ve ses yalıtım ürünüdür. Tek komponentlidir.

Etiketler : Thermcoat, Isı yalıtımı, izolasyon, sprey köpük, 2 komponentli sprey köpük, bölme duvar izolasyonu, Çatı yalıtımı, tavan arası yalıtımı, EPS panel, XPS panel, Taş yünü, cam yünü, çatı şiltesi, izotüp, akustik izolasyon, ses yalıtımı, akustik panel

blogs

MS Hibrit Mastik Nedir? Nerede Kullanılır?

Günden güne büyüyen yapı - inşaat ve otomotiv sektörleri içerisinde önemli bir kullanım alanına sahip olan mastikler; sızdırmazlık, yapıştırma ve dolgu amaçlı kullanılan kimyasal malzemelerdir. Teknolojinin her alanda gelişmesi ile birlikte, uzun yıllardı

Etiketler : Ms Sealant, Ms Adhesive, Hybrid Sealant, Hybrid Adhesive, Ms High Tack, MS Clear, Ms Universal, Initial tack, Initial Tack Adhesive, High Tack Adhesive

blogs

Silikon Mastik ve Akrilik Mastik Nedir? Nerede ve Nasıl Kullanılır?

Akrilik Mastik Nedir? Akrilik mastik, temel olarak su bazlı akrilik reçinelerinden elde edilen sızdırmazlık malzemesidir. Doğrudan suya maruz kalacak yerlerde kullanıma uygun değildir.

Etiketler : Standart silikon, anti küf silikonu ve beyaz silikon, renkli silikon, oto silikonu, akvaryum silikonu, cam silikonu, ısıya dayanıklı silikon, inşaat silikonu, kapı ve pencere silikonu, Akrilik Mastik, Silikonize akrilik mastik, mastik macun

blogs

Poliüretan Köpük Nedir? Nerelerde ve Nasıl Kullanılır?

Poliüretan Köpük Nedir? Poliüretan köpük tek komponentli, havadaki nem ile kürleşen, kürleşirken genleşen, aerosol formunda yarı sert bir montaj, derz dolgu ve izolasyon malzemesidir.

Etiketler : Kapı pencere köpüğü, inşaat köpüğü, Montaj köpüğü, genleşen köpük, boşluk doldurma, Kapı ve pencere izolasyonu, boşluk doldurma köpüğü, window assembling foam, heat insulation foam, sound isolation foam, gap filling.

blogs

Ahşap Yapıştırıcı Nedir? Çeşitleri Nelerdir? Nerede ve Nasıl Kullanılır?

Endüstrinin gelişmesiyle birlikte ahşap malzemelerin kullanım alanı da oldukça gelişmiş ve buna bağlı olarak ahşap yapıştırıcılara olan talep de artmıştır.

Etiketler : Ahşap yapıştırıcı, Ahşap yapıştırıcı nedir?, Ahşap yapıştırıcı çeşitleri, Ahşap yapıştırıcı nasıl kullanılır?, PVA yapıştırıcı, Epoksi yapıştırıcı, Hızlı yapıştırıcı, Poliüretan yapıştırıcılar, Ahşap tutkalı, Deniz tutkalı, Pedestal adhesive

blogs

Poliüretan Mastik Nedir? Nerede ve Nasıl Kullanılır?

Mastik bir sızdırmazlık ve derz dolgu malzemesidir. % 25’e kadar hareket kabiliyetine sahiptir. İhtiyaca göre esneklik oranı daha da arttırılabilmektedir.

Etiketler : Poliüretan mastik, Silikon mastik, Derz dolgu, Mastik nedir?, Sızdırmazlık amaçlı poliüretan mastikler, Yapıştırma amaçlı poliüretan mastikler

blogs

Hızlı Yapıştırıcı, Mdf Kit Nedir? Nerede Kullanılır? Nasıl Kullanılır?

Hızlı yapıştırıcı (MDF Kit) yaşamın her alanında çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bir adet siyanoakrilat (cyanoacrylate) ve bir adet aerosol aktivatör’den oluşur. Yüksek yapışma gücüne ve hızlı ilk tutunma özelliğine sahiptir.

Etiketler : 705 hızlı yapıştırıcı, MDF kit yapıştırıcı, MDF kit, MDF kit nedir?, MDF kit nasıl kullanılır?

Blog Kategorileri Etiketler
Akfix A104 Etiket Sökücü Akfix A104 Etiket Sökücü Thermcoat Prefabrik yapılarda ısı nem ve ses yalıtım thermcoat yalıtım köpüğü sprey pu köpükleri Isı Yalıtımı Themcoat ses yalıtımı ısı ve ses izolasyonu sprey yalıtım köpükleri ısı ve ses yalıtımı sprey köpükleri ısı nem ve ses yalıtımı DIY Çözümler Akfix 705 Hızlı Yapıştırıcı Akfix Siyah Sprey Boya Akfix Sprey Boya Duvar Rafı Thermcoat yalıtım köpüğü çatı yalıtım sprey yalıtım köpüğü çatı yalıtımı nasıl yapılır DIY çözümler Akfix süper japon yapıştırıcısı 702LV Süper japon yapıştrıcısı Thermcoat Isı yalıtımı izolasyon sprey köpük 2 komponentli sprey köpük bölme duvar izolasyonu Çatı yalıtımı tavan arası yalıtımı EPS panel XPS panel Taş yünü cam yünü çatı şiltesi izotüp akustik izolasyon ses yalıtımı akustik panel Ms Sealant Ms Adhesive Hybrid Sealant Hybrid Adhesive Ms High Tack MS Clear Ms Universal Initial tack Initial Tack Adhesive High Tack Adhesive Standart silikon anti küf silikonu ve beyaz silikon renkli silikon oto silikonu akvaryum silikonu cam silikonu ısıya dayanıklı silikon inşaat silikonu kapı ve pencere silikonu Akrilik Mastik Silikonize akrilik mastik mastik macun Kapı pencere köpüğü inşaat köpüğü Montaj köpüğü genleşen köpük boşluk doldurma Kapı ve pencere izolasyonu boşluk doldurma köpüğü window assembling foam heat insulation foam sound isolation foam gap filling. Ahşap yapıştırıcı Ahşap yapıştırıcı nedir? Ahşap yapıştırıcı çeşitleri Ahşap yapıştırıcı nasıl kullanılır? PVA yapıştırıcı Epoksi yapıştırıcı Hızlı yapıştırıcı Poliüretan yapıştırıcılar Ahşap tutkalı Deniz tutkalı Pedestal adhesive Poliüretan mastik Silikon mastik Derz dolgu Mastik nedir? Sızdırmazlık amaçlı poliüretan mastikler Yapıştırma amaçlı poliüretan mastikler 705 hızlı yapıştırıcı MDF kit yapıştırıcı MDF kit MDF kit nedir? MDF kit nasıl kullanılır?
Son Eklenenler
07.07.2021 Zorlu Etiket Kalıntıları Nasıl Çıkarılır?
04.06.2021 Prefabrik ve Ahşap Yapılarda Isı, Nem Ve Ses Yalıtımı
04.06.2021 Pratik ve Ekonomik Isı Yalıtımı Nasıl Yapılır?
02.06.2021 Dondurma Çubuklarından Duvar Rafı Nasıl Yapılır?
19.11.2020 Çatı yalıtımı nasıl yapılır?
02.10.2020 Kağıt Fenerden Dekoratif Süs Nasıl Yapılır?
14.05.2020 Sprey Poliüretan Köpük (Yalıtım Köpüğü) Nedir?
13.04.2020 MS Hibrit Mastik Nedir? Nerede Kullanılır?
03.12.2019 Silikon Mastik ve Akrilik Mastik Nedir? Nerede ve Nasıl Kullanılır?
12.11.2019 Poliüretan Köpük Nedir? Nerelerde ve Nasıl Kullanılır?
30.09.2019 Ahşap Yapıştırıcı Nedir? Çeşitleri Nelerdir? Nerede ve Nasıl Kullanılır?
24.07.2019 Poliüretan Mastik Nedir? Nerede ve Nasıl Kullanılır?
24.07.2019 Hızlı Yapıştırıcı, Mdf Kit Nedir? Nerede Kullanılır? Nasıl Kullanılır?
Mastik Sarfiyat Hesaplama
line-ok
Genişlik (mm) Derinlik (mm) Uzunluk (mm) Ürün Ambalaj Tipi