ÜRÜN ARA
line-ok
Dil Seçin
line-ok
info@akfix.com (for export) / bilgi@akfix.com
+ 90 212 771 13 77
line-ok

Kağıt Fenerden Dekoratif Süs Nasıl Yapılır?

ANASAYFA BLOG Kağıt Fenerden Dekoratif Süs Nasıl Yapılır?

Akfix’le #DIYçözümler serisiyle kendin yap fikirleri paylaşmaya devam ediyoruz. Sosyal medya hesaplarımızdan yayınladığımız DIY Çözümler serisini bloğumuza taşıyoruz. İçeriklerin detaylı anlatımlarına buradan ulaşabilir, uygulamasını yaparak evinizin dekoratörü siz olabilirsiniz.

Geri dönüşüm, günümüzde çok önemli bir yer edinmeye başladı. Artık eskileri atmıyor, nasıl dönüştürebiliriz diye araştırmalar yapıyoruz. Bunu yaparken de bütçemizi çok zorlamamaya çalışıyoruz. Aslında her yerde kolaylıkla bulabileceğimiz ürünlerle bunu yapmak mümkün. Anlatımını gösterdiğimiz bu renkli topları evinizde özellikle balkon ya da bahçenizde tepeden asarak kullanabilirsiniz. İçine mum ya da led ışık koyarak da yaz akşamlarında romantik bir hava oluşturabilirsiniz.

diysolitions

Ayrıca bu süsleri bekarlığa veda, kına, düğün gibi organizasyonlarınızda da dekor amaçlı kullanarak gecenize renk katabilirsiniz. Süsleri ister tek renk isterseniz rengarenk hazırlayabilirsiniz.

İhtiyacımız olan malzemeler; dilediğiniz renk karton, kağıt fener, makas ve Akfix Süper Japon Yapıştırıcısı. Kartonları fenerinizin büyüklüğüne göre 6,5 cm çapında daire olacak şekilde kesiyoruz. Kestiğimiz daireleri üst üste gelecek dikkat ederek Akfix Süper Japon Yapıştırıcısı ile yapıştırıyoruz. Yapıştırmaya fenerin en tepesinden başlıyoruz. Yapıştırmak için çok beklememize gerek kalmıyor çünkü Akfix Süper Japon Yapıştırıcı oldukça hızlı bir şekilde kuruyor. Bu şekilde dilediğiniz sayıda feneri hazırlayabiliriz. Kendinden misina ipli olan fenerleri dekore etmek istediğimiz alana asıyoruz. El emeği süsleriniz hazır.

diysolitions

Akfix'le DIY Çözümler (#DIYÇözümler) serisiyle hayatınızı renklendirin.

Etiketler : DIY çözümler, Akfix süper japon yapıştırıcısı, 702LV Süper japon yapıştrıcısı

Blog Kategorileri Etiketler
Akfix A104 Etiket Sökücü Akfix A104 Etiket Sökücü Thermcoat Prefabrik yapılarda ısı nem ve ses yalıtım thermcoat yalıtım köpüğü sprey pu köpükleri Isı Yalıtımı Themcoat ses yalıtımı ısı ve ses izolasyonu sprey yalıtım köpükleri ısı ve ses yalıtımı sprey köpükleri ısı nem ve ses yalıtımı DIY Çözümler Akfix 705 Hızlı Yapıştırıcı Akfix Siyah Sprey Boya Akfix Sprey Boya Duvar Rafı Thermcoat yalıtım köpüğü çatı yalıtım sprey yalıtım köpüğü çatı yalıtımı nasıl yapılır DIY çözümler Akfix süper japon yapıştırıcısı 702LV Süper japon yapıştrıcısı Thermcoat Isı yalıtımı izolasyon sprey köpük 2 komponentli sprey köpük bölme duvar izolasyonu Çatı yalıtımı tavan arası yalıtımı EPS panel XPS panel Taş yünü cam yünü çatı şiltesi izotüp akustik izolasyon ses yalıtımı akustik panel Ms Sealant Ms Adhesive Hybrid Sealant Hybrid Adhesive Ms High Tack MS Clear Ms Universal Initial tack Initial Tack Adhesive High Tack Adhesive Standart silikon anti küf silikonu ve beyaz silikon renkli silikon oto silikonu akvaryum silikonu cam silikonu ısıya dayanıklı silikon inşaat silikonu kapı ve pencere silikonu Akrilik Mastik Silikonize akrilik mastik mastik macun Kapı pencere köpüğü inşaat köpüğü Montaj köpüğü genleşen köpük boşluk doldurma Kapı ve pencere izolasyonu boşluk doldurma köpüğü window assembling foam heat insulation foam sound isolation foam gap filling. Ahşap yapıştırıcı Ahşap yapıştırıcı nedir? Ahşap yapıştırıcı çeşitleri Ahşap yapıştırıcı nasıl kullanılır? PVA yapıştırıcı Epoksi yapıştırıcı Hızlı yapıştırıcı Poliüretan yapıştırıcılar Ahşap tutkalı Deniz tutkalı Pedestal adhesive Poliüretan mastik Silikon mastik Derz dolgu Mastik nedir? Sızdırmazlık amaçlı poliüretan mastikler Yapıştırma amaçlı poliüretan mastikler 705 hızlı yapıştırıcı MDF kit yapıştırıcı MDF kit MDF kit nedir? MDF kit nasıl kullanılır?
Son Eklenenler
07.07.2021 Zorlu Etiket Kalıntıları Nasıl Çıkarılır?
04.06.2021 Prefabrik ve Ahşap Yapılarda Isı, Nem Ve Ses Yalıtımı
04.06.2021 Pratik ve Ekonomik Isı Yalıtımı Nasıl Yapılır?
02.06.2021 Dondurma Çubuklarından Duvar Rafı Nasıl Yapılır?
19.11.2020 Çatı yalıtımı nasıl yapılır?
02.10.2020 Kağıt Fenerden Dekoratif Süs Nasıl Yapılır?
14.05.2020 Sprey Poliüretan Köpük (Yalıtım Köpüğü) Nedir?
13.04.2020 MS Hibrit Mastik Nedir? Nerede Kullanılır?
03.12.2019 Silikon Mastik ve Akrilik Mastik Nedir? Nerede ve Nasıl Kullanılır?
12.11.2019 Poliüretan Köpük Nedir? Nerelerde ve Nasıl Kullanılır?
30.09.2019 Ahşap Yapıştırıcı Nedir? Çeşitleri Nelerdir? Nerede ve Nasıl Kullanılır?
24.07.2019 Poliüretan Mastik Nedir? Nerede ve Nasıl Kullanılır?
24.07.2019 Hızlı Yapıştırıcı, Mdf Kit Nedir? Nerede Kullanılır? Nasıl Kullanılır?
Mastik Sarfiyat Hesaplama
line-ok
Genişlik (mm) Derinlik (mm) Uzunluk (mm) Ürün Ambalaj Tipi